D30-1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
QZ D30-1 PW D30-1 10:45
Ede D30-1 Zwolle D30-1 10:45
Wageningen D30-1 Apeldoorn D30-3 10:45
EHV D30-1 Oosterbeek D30-1 11:00
Deventer D30-1 Upward D30-1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ede D30-1 8 24 8 0 0
2 Deventer D30-1 9 14 4 2 3
3 Almelo D30-1 9 14 4 2 3
4 Zwolle D30-1 8 12 4 0 4
5 Oosterbeek D30-1 8 12 4 0 4
6 Wageningen D30-1 8 12 3 3 2
7 EHV D30-1 8 11 3 2 3
8 QZ D30-1 8 10 3 1 4
9 Apeldoorn D30-3 8 8 2 2 4
10 PW D30-1 8 7 2 1 5
11 Upward D30-1 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 nov EHV Enschede D30-1 11:00 uit
4 dec MHC Almelo D30-1 10:25 thuis - Irene Hendriks veld Midden
12 mrt MHC EDE D30-1 n.n.b uit
19 mrt Apeldoorn D30-3 n.n.b thuis
26 mrt HC Zwolle D30-1 n.n.b uit
2 apr WMHC D30-1 n.n.b thuis
23 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30-1 n.n.b uit
14 mei Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D30-1 n.n.b thuis
21 mei HCQZ D30-1 n.n.b uit
4 jun DHV D30-1 n.n.b thuis
11 jun MHC Almelo D30-1 n.n.b uit
18 jun EHV Enschede D30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Upward D30-1 Almelo D30-1 (1-6)final
PW D30-1 Deventer D30-1 (1-3)final
Oosterbeek D30-1 Ede D30-1 (2-7)scheduled
Zwolle D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-2)scheduled
QZ D30-1 Wageningen D30-1 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Almelo D30-1 PW D30-1 (5-1)scheduled
EHV D30-1 Upward D30-1 (3-0)final
Wageningen D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final
Deventer D30-1 QZ D30-1 (4-0)final
Apeldoorn D30-3 Oosterbeek D30-1 (0-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
PW D30-1 EHV D30-1 (0-3)final
Oosterbeek D30-1 Zwolle D30-1 (0-3)final
Upward D30-1 Ede D30-1 (2-8)final
QZ D30-1 Almelo D30-1 (3-1)final
Deventer D30-1 Wageningen D30-1 (0-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 Deventer D30-1 (0-2)final
Wageningen D30-1 Oosterbeek D30-1 (2-3)final
Apeldoorn D30-3 Upward D30-1 (5-1)scheduled
Ede D30-1 PW D30-1 (7-0)scheduled
EHV D30-1 QZ D30-1 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
PW D30-1 Apeldoorn D30-3 (3-2)scheduled
Deventer D30-1 EHV D30-1 (1-1)final
Upward D30-1 Zwolle D30-1 (3-1)final
Almelo D30-1 Wageningen D30-1 (4-4)final
QZ D30-1 Ede D30-1 (0-4)scheduled
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 EHV D30-1 (3-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zwolle D30-1 PW D30-1 (3-1)final
Ede D30-1 Deventer D30-1 (2-1)final
Oosterbeek D30-1 Upward D30-1 (3-1)final
Apeldoorn D30-3 QZ D30-1 (1-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Almelo D30-1 Ede D30-1 (1-6)final
Deventer D30-1 Apeldoorn D30-3 (4-1)scheduled
PW D30-1 Oosterbeek D30-1 (5-1)final
EHV D30-1 Wageningen D30-1 (2-2)final
QZ D30-1 Zwolle D30-1 (3-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Wageningen D30-1 Upward D30-1 (3-0)final
Oosterbeek D30-1 QZ D30-1 (1-2)final
Apeldoorn D30-3 Almelo D30-1 (2-2)scheduled
Zwolle D30-1 Deventer D30-1 (4-2)final
Ede D30-1 EHV D30-1 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Ede D30-1 Wageningen D30-1 (5-1)scheduled
EHV D30-1 Apeldoorn D30-3 (0-2)scheduled
Almelo D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final
Deventer D30-1 Oosterbeek D30-1 (2-3)final
PW D30-1 Upward D30-1 (2-2)scheduled