MHCO promofilm
Hoofdsponsors
Info over Irene Hendriks veld
Agenda
17-2 
E8tallen zaalhockey
17-2 
H1 - Upward H2 oefen
20-2 
Heren Trim Avond
24-2 
H1 - Dieren H1 oefen
25-2 
ITCplus
26-2 
Coachavond E8tallen
27-2 
Coachavond F en E6
Hele agenda
Handige links
Vandaag jarig
Jeroen Prette
Stelling
Statistieken
zaterdag 16 februari 2019
Aantal leden (info) 891
Nu online 29
Leden met @ 99,8%
SMS Bereik (teams) 67,7%
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 8 thuiswedstrijd(en) en 9 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 9 maart 2019
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis J 8 E2 Hockey Vereniging Zevenaar J8E1
- Thuis J 8 E1 MHC EDE J8E1
- Thuis J F1 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JF1
- Uit M F2 Hockey Vereniging Zevenaar MF1
- Thuis M F3 Doetinchemse Hockey Club MF1

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden
Kies een ander team :
J A1

Teamfoto


Vanwege de AVG zijn deze gegevens niet openbaar. U kunt een mail sturen naar [email protected]
Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mrt 10817 MHC De Mezen JA1
thuis
16 mrt 10826 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA1
10
13:20 14:15 uit route
23 mrt 10833 MHCZutphen JA1
35
12:55 14:15 uit route
30 mrt 10816 Lochemse Hockey Club JA1
thuis
6 apr 10818 NMHC Nijmegen JA2
thuis
13 apr 10790 Apeldoorn JA1
35
uit route
11 mei 10821 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JA1
thuis
18 mei 10804 MHC De Mezen JA1
46
uit route
25 mei 10819 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JA1
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Upward JA1 5 15 5 0 0 32 4 0
2 Zutphen JA1 5 10 3 1 1 11 7 0
3 Apeldoorn JA1 5 9 3 0 2 25 14 0
4 Overbetuwe JA1 5 9 3 0 2 8 9 0
5 Lochem JA1 5 5 1 2 2 10 16 0
6 Mezen JA1 5 4 1 1 3 6 21 0
7 Nijmegen JA2 5 3 1 0 4 6 21 0
8 Oosterbeek JA1 5 2 0 2 3 9 15 0

Uitslagenmatrix
  Apeldoorn JA1Lochem JA1Mezen JA1Nijmegen JA2Oosterbeek JA1Upward JA1Zutphen JA1Overbetuwe JA1
Apeldoorn JA1   9-0 8-2 1-2
Lochem JA1   4-0 2-2
Mezen JA1 4-4   1-0 1-2
Nijmegen JA2   3-0 1-7
Oosterbeek JA1 3-5   4-4
Upward JA1 7-2 7-0 6-0  
Zutphen JA1 2-0   3-1
Overbetuwe JA1 3-0 1-0 1-5  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Apeldoorn JA1 Mezen JA1 9-0 Definitief
.. Overbetuwe JA1 Lochem JA1 3-0 Definitief
.. Nijmegen JA2 Upward JA1 1-7 Definitief
.. Oosterbeek JA1 Zutphen JA1 4-4 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Mezen JA1 Overbetuwe JA1 1-2 Definitief
.. Upward JA1 Apeldoorn JA1 7-2 Definitief
.. Zutphen JA1 Nijmegen JA2 2-0 Definitief
.. Lochem JA1 Oosterbeek JA1 2-2 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Nijmegen JA2 Oosterbeek JA1 3-0 Definitief
.. Apeldoorn JA1 Zutphen JA1 1-2 Definitief
.. Overbetuwe JA1 Upward JA1 1-5 Definitief
.. Mezen JA1 Lochem JA1 4-4 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Lochem JA1 Nijmegen JA2 4-0 Definitief
.. Oosterbeek JA1 Apeldoorn JA1 3-5 Definitief
.. Upward JA1 Mezen JA1 6-0 Definitief
.. Zutphen JA1 Overbetuwe JA1 3-1 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Mezen JA1 Zutphen JA1 1-0 Definitief
.. Upward JA1 Lochem JA1 7-0 Definitief
.. Apeldoorn JA1 Nijmegen JA2 8-2 Definitief
.. Overbetuwe JA1 Oosterbeek JA1 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MAART 2019
  Apeldoorn JA1 Lochem JA1 14:15 Sportpark Orderbos
  Oosterbeek JA1 Mezen JA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Zutphen JA1 Upward JA1 14:15 Zuidveen
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Lochem JA1 Zutphen JA1 14:15 Lochem
  Mezen JA1 Nijmegen JA2 Sportp. Parkweg
  Overbetuwe JA1 Apeldoorn JA1 14:15 Sportpark de Pas
  Upward JA1 Oosterbeek JA1 14:15 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Lochem JA1 Overbetuwe JA1 14:15 Lochem
  Mezen JA1 Apeldoorn JA1 Sportp. Parkweg
  Upward JA1 Nijmegen JA2 14:15 Sportpark 'De Bakenberg'
  Zutphen JA1 Oosterbeek JA1 14:15 Zuidveen
ZONDAG 24 MAART 2019
  Nijmegen JA2 Overbetuwe JA1 Sportp. d'Almarasweg
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Apeldoorn JA1 Upward JA1 14:15 Sportpark Orderbos
  Nijmegen JA2 Zutphen JA1 Sportp. d'Almarasweg
  Oosterbeek JA1 Lochem JA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Overbetuwe JA1 Mezen JA1 Sportpark de Pas
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Lochem JA1 Mezen JA1 14:15 Lochem
  Oosterbeek JA1 Nijmegen JA2 Sportpark 'De Bilderberg'
  Upward JA1 Overbetuwe JA1 14:15 Sportpark 'De Bakenberg'
  Zutphen JA1 Apeldoorn JA1 14:15 Zuidveen
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Apeldoorn JA1 Oosterbeek JA1 Sportpark Orderbos
  Mezen JA1 Upward JA1 Sportp. Parkweg
  Nijmegen JA2 Lochem JA1 Sportp. d'Almarasweg
  Overbetuwe JA1 Zutphen JA1 Sportpark de Pas
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Lochem JA1 Upward JA1 14:15 Lochem
  Nijmegen JA2 Apeldoorn JA1 Sportp. d'Almarasweg
  Oosterbeek JA1 Overbetuwe JA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Zutphen JA1 Mezen JA1 Zuidveen
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Lochem JA1 Apeldoorn JA1 14:15 Lochem
  Mezen JA1 Oosterbeek JA1 Sportp. Parkweg
  Overbetuwe JA1 Nijmegen JA2 Sportpark de Pas
  Upward JA1 Zutphen JA1 14:15 Sportpark 'De Bakenberg'
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Apeldoorn JA1 Overbetuwe JA1 Sportpark Orderbos
  Nijmegen JA2 Mezen JA1 Sportp. d'Almarasweg
  Oosterbeek JA1 Upward JA1 Sportpark 'De Bilderberg'
  Zutphen JA1 Lochem JA1 Zuidveen